Domů / O nás
Výrobci
Potřebujete poradit?
Odběr novinek
Novinky - designové orientační osvětlení za příznivé ceny

Zkrášlete své prostory, chodby a schodiště.

 

O nás

O firmě

Divize společnosti  Led-elektro vznikla roku 2016. Její původ a nabývané zkušenosti se však datují zpátky až do roku 1995, kdy byla založena společnost Elisch + B elektro.
Tenkrát ještě ve starém skladu v Příbrami, U balonky, se začalo obchodovat s elektrotechnickým materiálem. Postupně s přibývajícím časem firma Elisch + B začala přerůstat svoje prostory a byla nucena se přesunout do nového. Roku 2005 koupila pozemek na lukrativním místě v Příbrami a vystavěla nové sídlo v ulici U Lilky. O rok později se stala společností s ručením omezeným.


Postupně si Elisch začal vybudovávat renomé a i mezi konkurenty se dokázal prosadit. S přibývajícím obratem, přicházeli i nový zaměstnanci a firma se rozrůstala. V roce 2010 převyšoval obrat společnosti 100 000 000,- Kč. Získala si prominentní zákazníky, nejen z Příbrami.
Firma začala spolupracovat se strojírenskými firmami a pomalu začala dodávat materiál do automobilového průmyslu.
Elisch vyčlenil tým schopných pracovníku, kteří se zabývají strojírenskou výrobou, konstrukcí a elektro projekcí a přizvalo do společnosti i odborníka z ČVÚT, který měl již zkušenost s výrobou jednoúčelových strojů a začala se zaměřovat na projekci a prodej osvětlení.

Vznikla nejprve firma Elisch technology, která se po změně sídla přejmenovala na ETS Technology SE a následně byla založena divize Led-elektro.
Dnes tento tým sídli v zrekonstruované usedlosti v Příbrami, kterou společnost Elisch elektro koupila na pomoc v rozvoji dané lokality a postavila halu na prodej osvětlení.
Nyní se firma snaží soustředit na budoucnost a další rozvoj.

Naším cílem je prodávat kvalitní LED výrobky, které ušetří zákazníkovi peníze a ukáží, že i za malé peníze se dá koupit kvalitní produkt.