Domů /

Indoor Compact, Black

Kód: 869420
2N® Indoor Compact Black 91378501 je vnitřní odpovídací jednotka (černý dotykový video monitor). Připojení 1x UTP kabel, konfigurace přes webové rozhraní. Povrch z tvrzeného skla, barevný 4.3“ displej, intuitivní ovládání. Napájení PoE nebo 12VDC/1A Rozmě
Dostupnost: SKLADEM
12.438,80 Kč bez DPH
15.050,95 Kč s DPH , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Indoor Compact, Black

2N® Indoor Compact Black 91378501 je vnitřní odpovídací jednotka (černý dotykový video monitor). Připojení 1x UTP kabel, konfigurace přes webové rozhraní. Povrch z tvrzeného skla, barevný 4.3 displej, intuitivní ovládání. Napájení PoE nebo 12VDC/1A Rozměry: 152x153x50 mm

 

  • INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ I PRO NEZKUŠENÉ UŽIVATELE

Přijetí hovoru, otevření dveří, zobrazení zmeškaných volání či zapnutí tichého módu nebylo nikdy jednodušší. Velká, barevně podsvícená tlačítka pomohou v rychlé orientaci a snadném ovládání.

  • KONFIGURACE PŘES WEBOVÉ ROZHRANÍ

Nastavení všech nainstalovaných jednotek, vytvoření adresáře i upgrade firmwaru lze provést přes webové rozhraní jak z lokální sítě, tak i vzdáleně s využitím služby 2N® Remote Configuration.

  • DESIGNOVÝ POVRCH Z TVRZENÉHO SKLA

Svrchní 3 mm silné sklo je chemicky tvrzené při 420 °C v solné lázni, čímž je zajištěna maximální odolnost této jednotky proti poškrábání i nárazu při každodenním používání v domácnosti.

  • ZOBRAZENÍ DATA A ČASU V KLIDOVÉM REŽIMU

2N® Indoor Compact pomůže řídit čas v domácnosti. Podle aktuálního data a času na 4.3 barevném displeji si lze seřídit i hodinky.

  • PŘEPÍNÁNÍ VIDEA Z INTERNÍ A EXTERNÍ KAMERY

Při vyzvednutí hovoru na 2N® Indoor Compact lze přepnout z kamery interkomu na video z externí IP kamery u vchodu. Ověřte si, že do domu vstupuje pouze vámi vpuštěná osoba.