Domů / Zabezpečovací technika

FOP-SCASCA-D-10-9

Kód: 865885
Optický patch kabel XtendLan FOP-SCASCA-D-10-9 slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vhodné i pro WDM aplikace. Izolace 2 mm. Specifikace vlákna: 9/125 um. Typ Vlákna: singlemode (G.652d). Technologie sítě: duplex. Kone
Dostupnost: SKLADEM
210,54 Kč bez DPH
254,75 Kč s DPH , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
FOP-SCASCA-D-10-9 Optický patch kabel XtendLan FOP-SCASCA-D-10-9 slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vlákno typu G.652d vhodné i pro WDM aplikace. Izolace 2 mm. Specifikace vlákna: 9/125 um. Typ Vlákna: singlemode (G.652d). Technologie sítě: duplex. Konektory: SC/SC, broušení konektorů APC/APC. Délka 10 metrů.